skip to Main Content

Bahçe Moda Veranda - Bahçenizin keyfi !

Genellikle villaların bahçelerinde görmeye alışık olduğumuz verandalar gün geçtikçe binaların dubleks katlarındada oldukça tercih edilmektedir.

Hem yaz hemde kış aylarında iklim şartlarının olumsuz etkisini en aza indiren verandalar, ev sahiplerine keyifli oturma alanları sunmaktadır.

Yapının dış duvarı ile bağlantılı olarak uygulaması yapılan verandalar görsel açıdan yapınızda bir bütünlük oluşturmaktadır.Villa ve dubleks daire sahiplerinin tercih ettiği verandalar ayrıca müşterilerine daha konforlu oturma alanları sunmak isteyen kafe-restorantlar tarafındanda tercih edilmektedir.

 

Veranda imalatını oluşturan malzemeler ana direkler, ara atkılar, lambri tavan kaplamaları ve çatı izalasyon malzemeleridir.Taşıyıcı ve ara direklerin kalın ağaçlardan seçilmesi hem görünüş açısından şık bir görünüm hemde verandanıza sağlamlık katacaktır.Verandanızın etrafını cam ile kapatmayı düşünüyorsanız imalat aşamasında strafor ile yapılacak  izalasyon uygulaması (lambri -osb arası) verandanızın kışın sıcak kalmasına yardımcı olacaktır.

Veranda imalatında uzman ekip ile çalışmak hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak hemde satış sonrasında her zaman profesyonel desteği almanızı sağlayacaktır.

Bahçe moda olarak ahşap veranda uygulamalarında sahip olduğumuz tecrübe ile müşterlerimize hizmet vermekteyiz.

Sizde eğer evinize veranda yaptırmak istiyorsanız bütçenize uygun ekonomik çözümler ve kaliteli hizmet için mağazamızı ziyaret edebilir ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Back To Top