Çocuk Oyun Alanları

Bursa veranda, pergola ahşap uygulamada uygun fiyat, kaliteli hizmet !

Bahçe Moda Çocuk Oyun Alanları !

çocuk oyun parkı bursa
Bahçelere neşe katan çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirmesi için bahçelerin olmazsa olmazı çocuk oyun alanlarıdır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda kaydırak , salıncak, tahtıravalle ve tırmanma parkurundan oluşan park grupları üretmekteyiz.Site ve diğer konutlar için bahçelerin olmazsa olmazı olan Bursa çocuk oyun parkı için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerimiz farklı kaydırak ve salıncak alternatifleriyle imal edilmektedir.Düz kaydırak, spiral kaydırak, boru kaydırak başlıca kaydırak modellerindendir ve yükseklik ölçüleri ahşap kulenin ölçüsüne göre farklılıklar göstermektedir.

 

Beton ve toprak zemin üstüne montajı gerçekleştirilen çocuk parkları için eğer istenirse beton  üzerine kauçuk zemin kaplama yapılabilmektedir.

Bursa çocuk parkı

Çocuk oyun parkı nın diğer bölümünü oluşturan salıncak modellerindede farklı alternatifler bulunmaktadır.3 yaş altı çocukların güvende olabilmesi için emniyetli modeller kullanılırken üst yaş grubu için düz model tercih edilmektedir.

Adres:Küçük Sanayi Sitesi 76. Blok No.60 Nilüfer / BURSA

Hemen Arayın ! 0224 451 02 47 – 0542 527 52 16

Bursa’da çocuk parkı üreten firma arayışınızda doğru adres Bahçemoda

Salıncak ve kaydırak kısmı hariç ahşap malzeme  kullanılan ürünlerimiz bahçelerinize hoş bir görünüm ve doğallık katmaktadır.

Uygulamalarımızdan örnekler

Bahçe Moda olarak Bursa ve çevre illerde uygulamasını yaptığımız ahşap çocuk parkı ile yüzlerce bina, site, eğitim kurumundaki çocuk oyun parkları hakkında daha detaylı bilgi almak,örneklerimizi incelemek için sizleride mağazamıza bekliyoruz.

*Web sitemizdeki tüm ürün fotoğrafları kendi uygulamamızdır.

Bize Ulaşın !

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın

İncelemek için tıklayın !

İncelemek için tıklayın !

Ücretsiz keşif ve detaylı bilgi almak için hemen arayın !

Bahçe Moda "Bahçenizin Keyfi" Kamelya, veranda, çocuk oyun alanları, pergole, piknik masası, köpek kulübesi, ahşap merdiven ve tüm ahşap uygulama projelerinizde profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.