Ahşap Saksı

İstediğiniz ölçülerde Ahşap Saksı üretimi Bahçe Moda'da !

Bahçe Moda Ahşap Saksı

Saksı modelleri arasında Ahşap ürünler bahçelerde doğallık ve estetik açısından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

İyi bir ahşap saksının plastiğe göre uzun ömürlü olmasıda bir diğer tercih sebebidir.

Bursa’da ahşap saksı ihtiyaçlarınız için doğru adres

Ahşap saksı alırken dikkat edilecek bir diğer hususta kullanılan yalıtım malzemesi ve şeklidir.Toprağın ağaçla direk teması ahşap saksınızı olumsuz etkileyeceği için katman mesafesi görülecek malzemenin uygulanması oldukça önemlidir.Yalıtım malzemesinin uygulanma  şeklide oldukça önemlidir.Bağlantı noktaları arasında hiç bir boşluk bırakılmamalı ,ahşap saksınızın zemini direk toprağa maruz kalmamalıdır.Ayrıca su akımını sağlayacak delikler içinde terazi iyi ayarlanmalıdır.

*Sitemizdeki tüm ürün fotoğrafları kendi uygulamalarımızdır.Sizde Bursa ahşap saksı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. 

Görünüş olarak ahşap saksınızın dış yüksekliği ne olursa olsun dikimini yapacağınız ağaç ve çiçeklere göre iç yüksekliği ayarlanmış bir ürün  toprak ihtiyacınızı minimuma indirecektir.

Bursa’da ahşap saksı ihtiyaçlarınız için doğru adres Bahçe Moda

Bize Ulaşın !

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın

İncelemek için tıklayın !

İncelemek için tıklayın !

Detaylı bilgi almak için hemen arayın !

Genellikle dış mekanlarda gördüğümüz ahşap saksılar iç mekanlardada tercih edilmektedir.Bursa şehirlerarası terminalinde olan uygulamamız bu durumun örnekleri arasındadır.Sizde ihtiyacınız olan ahşap saksı ihtiyaçları için bize ulaşabilirsiniz. 

Bahçe Moda "Bahçenizin Keyfi" Kamelya, veranda, çocuk oyun alanları, pergole, piknik masası, köpek kulübesi, ahşap merdiven ve tüm ahşap uygulama projelerinizde profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.