skip to Main Content

Bahçe Moda Kamelya - Bahçenizin keyfi !

Günümüzde konut projelerinde yeşil alana verilen önemin artmasıyla kamelyalar artık tüm konut projelerin olmazsa olmazıdır.

Farklı ebat ve şekillerde imalatı yapılan kamelyalar genellikle kare,altıgen ve sekizgen şeklinde olup 3 mt x 3mt ve 4 mt x 4mt ölçülerindedir, standartın dışında ölçülerdede üretim mümkündür.3×3 ölçülerinde kamelyalarda 9-10 kişi rahatlıkla oturabilmekteyken 4 mt x 4 mt kamelyaları ise yaklaşık 20 kişi rahatlıkla kullanabilmektedir.Bahçelerin vazgeçilmez dinlenme alanı olan kamelyalar kameriye, çardak olarakta adlandırılmaktadır.

Bahçenize kamelya yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.İmalatta kullanılan ağacın muhakkak fırınlanmış olması çok önemlidir, ayrıca kullanılan direklerin ölçüleri dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur ve imalatta seçilen ağacın 1. sınıf olması kalitenin bahçenize yansıtılması açısından önemlidir.

Kamelyaların boyutuna uygun masa ve oturağın kullanılması gerekmektedir.Masa ve oturak ölçülerinin gerektiğinden büyük veya küçük olması kamelyanızdan alacağınız keyfi azaltacaktır.

Sitemizdeki görseller TAMAMEN kendi imalatlarımıza aittir.Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için sizleri mağazamıza bekliyoruz !

Bursa kamelya, Bursa çardak imalatında aradığınız kamelya üreticisi Bahçemoda .Bursa ve çevre illerde yüzlerce referans ile aradığınız kamelya Bahçemoda’da ! Ahşap Kamelya, ahşap çardak, bursa kamelya imalatı

Kamelya üretiminde emprenyeli ağaçların kullanılması kabul gören bir husus olsada ülkemizin mevsim şartlarına uygun doğru boya koruma uygulaması yapılmış vernikli malzemeden üretilen kamelyalar estetik açıdan kusursuz görüntüsü sebebiyle daha fazla tercih edilmektedir.Kamelya çatı kaplamasında ise kullanılan shingle malzemesi için renk olarak genelde kırmızı ve yeşil renkleri tercih edilsede binanızın dış cephe ve çatı rengine uygun farklı renklerde bulunmaktadır.Binalar, siteler, resmi ve özel kurumların bahçelerinde misafir, müşteri ve çalışanları için tercih ettiği çardak-kamelyalar için Bursa ve çevre illerde yüzlerce referansımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Zamanında teslimat ve yüksek kaliteli önceliği ile ürettiğimiz ahşap kamelya modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulamasını yaptığımız kamelyaları yakından incelemek için sizleride mağazamıza bekliyoruz.

Back To Top