Kamelya Modelleri

Bursa’da üretimini yaptığımız Kamelya ürünlerinde standart ölçü ve modellerin yanı sıra müşterilerimizin özel isteklerine göre üretim gerçekleştirmekteyiz.Bahçenize yaptırmayı düşündüğünüz kamelyayı oluşturacak tüm malzemeler ürününüzü uzun yıllar sorunsuzca kullanabilmeniz için büyük önem taşımaktadır.

Kamelyanız için kullanılacak ahşap malzemenin mutlaka fırınlı olması gerekmektedir.Maliyeti düşürmek için fırınlı malzeme kullanılmayan ürünler sadece bir kaç yıl içerisinde formunu kaybedecektir.

Ahşap malzemenin sahip olması gereken bir diğer özellikte emprenye işlemi görmesidir.Emprenye işlemi renk olarak şeffaf,kahverengi ve yeşil renklerde olabilmektedir.

Kamelyanız için kullanılacak boya malzemesinin ürününüzü dış etmenlere karşı uzun yıllar  koruyacabilecek yüksek kaliteli ürünler olmalıdır.Unutulmamalıdır ki piyasada koruyucu ürün olarak satılan ancak koruma gücü oldukça düşük ürünler bulunmaktadır.Bahçe Moda olarak tüm uygulamalarımızda HEMEL ürünlerini tercih etmekteyiz.

Kamelya alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta oturma bankları ve kamelyanıza özel masalardır.Kamelya fiyatlarımıza kamelya boyutuna özel masa ve banklar dahildir.

Kamelya müşteri seçimine göre Kare,Dikdörtgen,Altıgen ve Sekizgen şeklinde üretilmektedir.

Size en uygun kaliteli kamelya modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak  ve yapmış olduğumuz yüzlerce ürünü incelemek için sizleride mağazamıza bekliyoruz.

Bursa’da ahşabın adresi Bahçe Moda !

Anasayfa’ya Git !

 

Bahçe Moda "Bahçenizin Keyfi" Kamelya, veranda, çocuk oyun alanları, pergole, piknik masası, köpek kulübesi, ahşap merdiven ve tüm ahşap uygulama projelerinizde profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.