Beyaz Kamelya Bahçe Moda’da !

Beyaz Kamelya için doğru adres Bahçe Moda !

Ceviz ve meşe renklerinde görmeye alışkın olduğumuz ahşap kamelya, çardak modellerinde beyaz renkli ürünlerde son dönemlerde oldukça popülerdir.

Klasik tasarımın dışına çıkılarak bahçenizde country tasarım esintisini hissettirecek beyaz kamelya modelleri konut sahipleri için estetik ve ferah bir görünüm sunmaktadır.

Beyaz kamelya üretimi için imalat ve montaj aşamalarında büyük özen ve titizlik gösterilmesi gerekmektedir.

Kullanılacak boyanın kötü hava şartlarına uygun olması oldukça önemlidir.Kullanılan boyanın gerektiği şartları sağlamaması kısa sürede beyaz kamelyanızın ilk günkü görüntüsünü kaybetmesine neden olacaktır.

Beyaz kamelyalar ile bir bütün oluşturacak beyaz masa ve beyaz oturma bankları ile birlikte üretilmektedir.

Konusunda uzman ekibiyle bahçenize en çok yakışacak beyaz kamelya modelleri için yaptığımız uygulamalara göz atabilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Bahçeniz için bir kere yapılacak olan ve uzun yıllar keyifli anlar geçireceğiniz kamelya üretiminde doğru kararı vermek için sizde mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahçe Moda "Bahçenizin Keyfi" Kamelya, veranda, çocuk oyun alanları, pergole, piknik masası, köpek kulübesi, ahşap merdiven ve tüm ahşap uygulama projelerinizde profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.